DKTM PROJE ÖNERİLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ SÜRECİ HAKKINDA

PROSİS'ten proje kabulü 14 Mayıs 2014 tarihi itibarı ile tamamlanmış, "Başvuru Yapıldı" statüsünde olan proje önerileri SSM'na iletilmiştir.

Eksikliklerin tamamlanması ve projeyi tanıtıcı sunuşları daha verimli yapılabilmesi için projelerde öncelikli olarak değerlendirme yapmayı engelleyen eksiklerin tamamlanması istenmektedir.

Değerlendirmeye almak için tamamlanması beklenen eksikler proje yöneticisine mesaj ile iletilmektedir. Bu durumda olan proje önerilerin proje statüsü "Eksik Tamamlama İstendi" olarak değiştirilmekte ve proje bilgileri PROSİS sisteminde değişiklik yapılabilir duruma gelmektedir.

Bu süreçte yeni başvuru yapmak mümkün olmayacak, "Eksik Tamamlama İstendi" durumunda olanlar düzeltilebilecektir ve tekrar "Başvuru Yap" butonu ile tamamlanması gerekmektedir.

Değerlendirmeye alınan projelerin durumu "Değerlendirmede" olarak değiştirilmekte ve proje yöneticisi - tercihen proje ekibi ile birlikte – projeyi tanıtıcı bir sunuş yapmak için davet edilmektedir.  Başvurusu tamamlanan çok sayıda proje olduğu için sunuşlar belli bir takvim çerçevesinde yapılacaktır. DKTM çalışma esaslarına uygun olmayan yada başvuru içeriği uygun görülmeyen proje önerileri için başvuru yapan proje yöneticisine uygunsuzluk bildirimi elektronik posta aracılığı ile yapılacak ve PROSİS sisteminde bu durum görülecektir.

Proje önerilerinin durumu ile ilgili bilgilendirme elektronik posta ile yapılmakta ve PROSİS sisteminde "STATÜ" kolonunda durumu verilmektedir. Proje ön başvuruların durumu PROSİS'ten takip edilebilir.

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri
Üst

Parolanızı Sıfırlayın

Tweet