DÖNER KANAT TEKNOLOJİ MERKEZİ (DKTM) PROJE ÖN BAŞVURUSU SÜRE UZATIMI HAKKINDA - 02 MAYIS 2014

Döner Kanat Teknoloji Merkezi (DKTM) için yapılan Proje Ön Başvuruları, PROSİS – Proje Yönetim Sistemi aracılığı ile internet üzerinden alınmaya devam edilmektedir.

Gelen talepler doğrultusunda, daha önce 4 Mayıs 2014 olarak belirlenen son başvuru tarihi, 11 Mayıs 2014 olarak güncellenmiştir. Proje başvurularınızı bu tarihe kadar tamamlayabilirsiniz. DKTM ile ilgili bilgilendirmeler "DKTM Hakkında" (http://www.tai.com.tr/tr/dktm-hakkinda) sayfasında, DUYURULAR başlığında verilmektedir.

Başvuru sırasında açıklama ihtiyacı olan konular ile ilgili sorular dktm@tai.com.tr e-mail adresine, PROSİS uygulaması ile ilgili teknik destek ihtiyacı ile ilgili sorular ise prosis@tai.com.tr adresine gönderilebilir. Soruların büyük bir çoğunluğuna aynı gün içinde cevap verilmektedir. Yöneltilen sorular ve verilen cevaplar dikkate alınarak, ihtiyaç olması halinde "Sıkça Sorulan Sorular" kısmı güncellenecektir.

Proje Başvurularında veri güncellemesi yapıldıkça, "KAYDET" butonuna basılarak, TUSAŞ merkezi veri bankasına bilgiler kaydedilmelidir. TUSAŞ'ın dışa açık tüm sistemlerinden alınan veriler düzenli aralıklarla yedeklenmektedir. "KAYDET" butonuna basıldıktan sonra ekranda aşağıda görülen "Bilgiler güncellenmiştir" mesajını aldığınıza emin olunuz.

PROSİS uygulamasında bazı özellikler Explorer Browser'inin "Compatibility View" seçeneği ile uyumsuz olabilmektedir. Olası bir uygulama sıkıntısını aşmak için Google Chrome, Firefox veya Safari Browser'larını kullanabilirsiniz.

 

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri
Üst

Parolanızı Sıfırlayın

Tweet