TUSAŞ Genel Müdürü Muharrem Dörtkaşlı Personeli ile Vedalaştı

21 Ekim 2016

14 yıldır sürdürdüğü görevinden 21 Ekim 2016 tarihinde ayrılan TUSAŞ Genel Müdürü Muharrem Dörtkaşlı, TUSAŞ personeli ile vedalaştı.

TUSAŞ-TAI birleşmesi ile genel müdürlük görevini devralan ve F-16 üretiminden, özgün ürünlerin TSK envanterinde göreve başlamasına kadar olan Türk Havacılığının yükselme serüveninde TUSAŞ'ın liderliğini yapan Dörtkaşlı, personelinin minnet dolu gözyaşları ile uğurlandı.

 

Muharrem Dörtkaşlı'nın personeline veda mesajı;

"Değerli Mesai Arkadaşlarım,

14 yılı (3+11) Genel Müdürlük olmak üzere, 25 yılı aşkın görev yaptığım TUSAŞ/TAI'deki pozisyonumdan  bugün itibariyle ayrılıyorum. Bu, Aileden kopmak anlamında değil. Sadece bir bayrak devir teslimi. Kalbimin hep sizlerle olacağını ve ölene kadar kendimi bu camianın bir parçası olarak göreceğimi bilmenizi isterim. Birlikte olduğumuz süre zarfında çok önemli işler yaptığımızı ve bunun bir kollektif aklın ve emeğin başarısı olduğuna kalben inanıyorum. Bundan sonrası için de, başarılarınızın daim olmasını dilerim. Allah yolunuzu açık etsin, işiniz hep rast gitsin. Haklarınızı helal edin. Hoşçakalın."

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri
Üst

Parolanızı Sıfırlayın

Tweet